Skip to main content
Saaremaa Golf & Country Club

Saaremaa Golf & Country Club 2020 golfiaasta hakkab läbi saama.

Kuigi väljak ikka veel lahti ja mänguringe tuleb mängijatel veel juurde, on hea aeg öleda kõigile meil käinud golfaritele suured tänud.
Kui sooviks lõppevat aastat kokku võtta siis tuleb öelda, et see oli üks eriline aasta. Positiivse poole pealt tuleb kindlasti tõdeda, et teie mängijad, meid ei unustanud ning käisite meil golfi nautimas ning selle eest teile suured tänud. Me väga loodame, et järgmisel aastal on olud paremad ning meil on võimalus pakkuda teile veelgi parimat golfielamust.

Uus klubi kasvas esimese pooleteise aastaga nullist 249 liikmeliseks golfiklubiks. Golfiklubi liikmena saad nautida parimatel tingimustel golfimängu. Liikmena saad soodsalt ka Restoran Mo pakutavaid hõrku rooge ning külmi jooke kuumal suvepäeval. Golfiklubi liikmetel on võimalus mängida soodsaima hinnaga kahel Eesti parimate sekka kuuluval golfiväljakul, Saare Golfi ja Pärnu Bay Golf Links väljakul. Selle võimaldamiseks oleme teinud uue Saaremaa Golf & Country Clubi kõigile avatuks ning lihtsasti kättesaadavaks.
Mis teeb meie Saaremaa Golf & Country Club avatuks kõigele on fakt, et:

  • meil ei ole klubi sisseastumis tasusid ega liikmemakse.
  • meil ei ole vaja omada golfiväljaku aktsiad, et nautida parimaid green fee hindu.
  • sa ei pea tundma isiklikult klubi juhtkonda, et saada klubi liikmeks.
  • händikäp on meil tasuta nagu ka Wi-Fi on meil tasuta

Võid alati tulla ja nautida golfimängu heas seltskonnas, suurepäraseid sööke ning külma jooki klubi restoranis. Klubist leiad ka alati sõbralikud caddiemasterid ning golfimängu kaaslased.
Tule ja tähista meie edu ning liitu klubiga, mis on kõigile avatatud!
Tähistame seda ja kutsume ka kõik sõbrad liituma klubiga, mis on avatud kõigile golfimängijatele!
Näeme Saaremaa Golf & Country Clubis kui mitte varem siis uuel aasta ikka!