Skip to main content

Golfiväljakute hoolduses väga kogenud Paul Roocroft kolib Rootsist, kus ta on töötanud alates 2017. aastast tagasi Eestisse, Saaremaale.

Saaremaa Golf & CC tegevjuht Peter Nyberg ütles: “Meil on hea meel tervitada Pauli kenal Saaremaal. Paulil on silmapaistvad kogemused Inglismaa, Austria, Rootsi, Saksamaa, Venemaa, Hollandi ja Eesti golfiväljakutelt, kus ta on näidanud suurepäraseid tulemusi.

Hr Roocroft moodustab koos meie müügi- ja teenindusjuhi Rein Raudseppaga tugeva meeskonna. Nad teevad tihedalt koostööd eesmärgiga muuta Saare golfiväljak riigi parimaks golfikeskuseks.

„Paulil on palju kogemusi golfiväljkute hoolduses nagu ka meie oma, ning ta jagab meie kohustust pakkuda unikaalseid ja meeldejäävaid kogemusi igale väljakut külastavale golfimängijale. Ta mängib ka ise kirglikult golfi ja on pühendunud parimate tulemuste saavutamisele Saare väljaku hooldamisel ning tegevustes ja personali täiustamisel. ”

Hr Roocroft tuli algselt Inglismaalt Accringtonist ja alustas oma karjääri Baxendeni golfiklubis 1992. aastal Greenkeeperi assistendina.

Hr Roocroft ütles: „Mul on äärmiselt suur au ja hea meel, et saan liituda Saaremaa Golf & CC tööka ja pühendunud meeskonnaga.

“Saaremaa Golf & CC on ainulaadne privaatne golfikompleks ja loodan, et saan anda selle väikese osa, et see annaks tipptasemel kogemuse kõikidele golfimängijatele ja külastajatele, kes tulevad meie toredale Saaremaale.”