uudised

Mänguõigus 2020 aasta hooajaks

Saare Golf päikeseloojang

Mänguõigus 2020 aasta hooajaks Saare Golfi väljakul tulevad koos Saaremaa Golf & Country Club liikmelisusega. Mida see tähendab? Hästi lühidalt öeldes soovime anda kõigile kellele meeldib meil mängimas käia kõik golfimängijale vajaliku st mänguõiguse, soodustused klubis, restoranis, proshopis ning soovi korral ka tema hcp pidamise võimaluse meie klubis. Golfiklubi liikmelisus-mänguõigus-soodustused kõik nad käivad käsikäes ühtses paketis. Golfimäng on niigi keeruline, kui mänguõigused-klubi liikmelisused tulevad kõik koos on see pool vast lihtsam. Eraldi avaldust peale liikmelisuse ostusoovi ei pea golfi klubi liikmeks saamiseks esitama. Kõigil mängijatel on võimalus valida endale kõige sobivam pakett vastavalt oma eelistustele.

Golfiklubi liikmelisused

Golfiklubi liikmelisuse lehel on kokku võetud erinevate liikmelisuste tingimused. Kõige lihtsam neis orienteeruda ja endale sobivaim valida on võttes arvesse oma mänguringide arv mida soovite järgmisel aastal Saaremaal mängida. Soodustused tulevad kõigile kaasa peaaegu samad.

Täisliikmelisus: Neile kes mängivad ja võistlevad kokku üle 20 ringi kõikidel nädalapäevadel soovitame täisliikmelisust, see tuleb kõige soodsaim mänguringi kohta ning kaasa saab kõik soodustused.

Tööpäeva liikmelisus: Mängijatele kes mängivad läbi hooaja kuid sobib nädalavahetustel golfist mõnikord puhata on väga hea ja soodne tööpäevade golfi klubi liikmelisus. Selle paketi korral on tööpäevadel GF hind 0€ ja nädalavahetustel ning pühadel on GF hind -50% hinnakirja hinnast.

10x GF liikmelisus: Kui käid mängimas aeg ajalt ja ei mängi niipalju ringe vaid näiteks 10 ringi aastas siis sobib sulle 10 x GF liikmelisus. Selle paketiga kaasnevad samuti kõik soodustused nagu ka täisliikmelisusega kogu hooaja jooksul.

7 päeva liikmelisus: Neile kes tulevad suve jooksul nädalaks Saaremaale puhkama sobib 7 päeva pakett kuhu kaasnevad samuti kõik soodustused. Siin tuleb 7 päeva all mõelda mänguõiguse aega ehk sul on nädala jooksul võimalik mängida niipalju kui süda lustib. Golfiklubi liikmelisus ja soodustused on sul ikkagi aastaks olemas. Kui tuled mõni teine kord veel Saaremaale siis on sul võimalik mängida näiteks tasudes ühekordse Green fee eest või valides mõne teise soodsa pakkumise.

Valikulised lisad:

Lisaks kõikide mänguõigus liikmelisuse pakettide juurde saab valida lisa teenuseid, milleks on hcp pidamine* (tingimused täpsustuvad lähiajal), bägihoid või Pärnu Bay Golf Links GF pakett. Pärnu Bay Golf Links väljaku 5xGF paketi hinnaga 300€ mis on järgmisel aastal kõige soodsam võimalus mängida tipphooajal sellel väljakul. Golfikoti hoid hooajaks maksab 100€.

Mänguõigus 2020 aasta hooajaks soodustusega:

Hinnad põhilistel pakettidel on aasta lõpuni soodus pakkumises. Täisliikmelisuse saab soetada 750€ eest, tööpäevade paketi 450€ eest ja 10xGF paketti 425€ eest.

Tasuda tuleb

Saaremaa Golf & Country Club SA

a/a SEB EE531010220280560224

Saaremaa Golf & Country Club

Merikotka 35
93810 Kuressaare, Saaremaa
Estonia
Phone: +372 45 33 502
Email: info@saaregolf.ee
URL: https://www.saaregolf.ee/