uudised

Kevad Saaremaal läheneb ootamatu kiirusega

By 10/03/2019november 18th, 2019No Comments
Saare Golf clubhouse

 

Kevad Saaremaal läheneb ootamatu kiirusega. Saaremaal on selle aasta talv kulgenud täiesti oma radu pidi, erinevalt mandril toimuvast ei ole siin suurt lund näha olnud juba paar nädalalt. Pilte greenidelt lume lükkamisest ei saa seetõttu jagada. Golfiväljakul luiged valivad pesakohti ja greenkeeperid puhastavad radade vahel kadakate aluseid. Kui ilmataat jätkab sama rada siis saab väljaku avada õige pea, kohe kui greenkeeperid saavad kevadised greenide hooldustööd tehtud. Aeg on valida endale sobiv mänguõigus.

Hinnakirja on käesolevaks aastaks lisaks hooajapiletile erinevaid võimalusi Saaremaal mängimiseks. Näiteks tööpäevadel kehtiv hooajapilet, mille omanikul on puhkepäevadel võimalus mängida GF soodushinnaga -50%. Samuti on nüüd olemas kuupilet ning nädalapilet neile mängijatele kes tulevad Saaremaale puhkama lühemaks ajaks.

Kes soovib mängida ka Pärnu Bay Golf Links väljakul sobib mõlema väljaku ühine pakett. Alati ei sobi parima võimalusena mõni hooaja mänguõigus ning selleks juhuks oleme teinud eraldi green fee paketti kus on kümme voutserit. Voutseid võid jagada ka sõbra tii aja eest tasumiseks.

Kevad Saaremaal läheneb ning aeg on valida endale sobiv pakett mängimiseks.

Kui on tekkinud küsimusi või soovid arvet palun helista +372 5041792 või kirjuta rein.raudsepp@saaregolf.ee