uudised

Käesoleva aasta talv on murtud

By 26/03/2019november 18th, 2019No Comments
Saaremaa Golf & Country Club

Käesoleva aasta talv on murtud, kevad tuleb mühinal peale ning laupäeval 30.märtsil on hea päev avada Saare golfiväljak suvegriinidega golfimänguks. Talv on olnud leebe ning väljak on kalendri kohta väga heas seisus.

Käesolevast aastast kasutame teeaegade broneerimiseks Chronogolf teeaegade broneerimis süsteemi

Chronogolf on golfiväljakute online-broneerimise platvorm ja haldustarkvara. Ettevõte töötab nüüd üle 650 golfiväljakuga kogu maailmas ning sellel on broneerimisplatvormil registreeritud üle 300 000 Euroopa golfimängija (https://www.chronogolf.ie/). See broneerimisplatvorm võimaldab golfimängijatel hõlpsasti oma tee aega broneerida ja siiani on Chronogolfis broneeritud 17 927 151 golfi ringi. Tehes Chronogolfi konto saate hallata oma tulevasi ja varasemaid broneeringuid, ostetud pakette ja palju muud. Sellel kontol on võimalik tellida ka aega meie partneri teistel golfiväljakutel. Sellest aastast on Chronogolfist leitavad Saare Golf kui ka Pärnu Bay Golf Links.

Teeaegu saab juba broneerida alates laupäevast 30.märtsist klõpsates meie kodulehel teeaja punasel ribal või siis Chronogolfi lingi kaudu. Kuna väljakul käivad veel kevad tööd siis greenkeepingu tiimil on väljakul eelisõigus liikumisel. Golfaritele on lohutuseks GF hinnad tehtud kuni 20.aprillini hinnakirjas olevatest hindadest poole odavamaks ehk -50%.

Range ja restoran Mo ei ole veel avatud.

Klubimaja avatakse laupäeval kell 09.00 ning läheb kinni kui mängijad on tagasi väljakult.

Palume kõigil enne väljakule minekut teeaeg broneerida Chronogolf tarkvara kasutades.

Kui vajad abi tarkvara kasutamisel siis esmalt vaata siit Chronogolf Player Help

Sauna paneme ka laupäeval sooja.

Käesolava aasta talv on murtud. Kõik on teretulnud Saaremaale mängima.