Estonian Amateur Open 2019 võitsid Ilari Saulo ja Aleksandra Chekalina

By 01/06/2019 November 18th, 2019 No Comments
Saare Golf-Estonian Amateur Open 2019 võitjad

Estonian Amateur Open 2019 kolmas päev tõi Saare Golf väljakule vihma ja tormituule. Kõige paremini said sellega hakkama Ilari Saulo meestest ja Aleksandra Chekalina naistest.

Meeste võitjaks krooniti Ilari Saulo Soomest, kes eelmisel aastal jäi napilt neljandaks. Võitja tulemuseks kolme päeva kokkuvõttes jäi +7 (72, 75, 76). Teiseks tõusis Kevin Christopher Jegers, kes lõpetas kolme päevase võistluse tulemusega +9 (80, 71, 74). Kolmas koht rändas samuti Soome, Anti-Jussi Lintuneni skooriks jäi +10 (81, 71, 74). Tulemused

Tiitlikaitsja Rasmus Karlsson jäeti viiendaks tulemusega +12. Kuuendat ja seitsmendat kohta jäid jagama Joonas Juan Turba ja Richard Teder, mõlemal skooriks +13.

Estonian Amateur Open 2019 naiste klassi võitjaks krooniti venelanna Aleksandra Chekalina, kelle kolme päeva tulemuseks jäi +14 (75, 74, 81).

Teise koha sai Emmi Jalkanen resultaadiga +17 (75, 78, 80) ja kolmanda koha saavutas vaid 14-aastane Marta Silchenko. Ozo klubi esindav, kuid Venemaa lipu all mängiva Silchenko tulemuseks jäi +21 (80, 74, 83). Eestlannadest sai parima koha Anete-Liis Adul. Viienda koha andis tulemus +27 (77, 85, 81). Tulemused

Saaremaa Golf & Country Club väljakul selgitati Estonian Amateur Open võitjad välja juba seitsmendat korda. Esimest korda toimus antud võistlus Saaremaal 2011 aastal mis oli ka esimeseks Eesti meistrivõistluseks mis korraldati Saaremaal. Kõik võistluse võitjad on ära toodud Eesti Golfi Liidu Estami võistluse lehel