Pulmapealinn Kuressaare

Abiellumine ja pulmapäev on inimese elus üks meeldejäävamaid. Tegemist vaetakse kaua, päeva planeeritakse hoolega ja koordineerimist on ka parasjagu.
Selleks, et antud tore ettevõtmine saaks Sinu jaoks mõnus ja mugav, on Kuressaare erinevad ettevõtted, sh Saare Golf ja restoran MO, seljad kokku pannud: ajavahemikuks 14.08-14.09.2017 kuulutatakse Kuressaare Eesti pulmapealinnaks.

Kõikide noorpaaride vahel, kes on otsustanud oma elu tähtsaimat päeva tähistada mõnes kampaanias osalevas ettevõttes ja teinud oma pulmapeo broneeringu enne 17. veebruari, loositakse välja üks õnnelik paar, kelle pulmapeo kulud (kuni 25 külalisele) kaetakse. Õnnelik võidupaar kuulutatakse välja 19. veebruaril 2017.a.

Pulmapaketis sisaldub: registreerimine lossivallidel / kapiitlisaalis elava muusikaga, majutus kahestes tubades 25-le inimesele (sh pruutpaari majutus), pidulik õhtusöök, fotograaf registreerimisel, lilleseaded, pulmaisa, pulmabänd, pulmaauto, pruudi meik ja soeng.

Kingipaketi väärtus 3500€

Golfimängijatest pulmapaaril on võimalus omal soovil valitud päeval mängida TASUTA 18-rada ja kasutada ka pulmarüüs golfiautot, milles ka kingitus 😉
Kõigil golfaritest pulmalistelt on aga võimalus ajavahemikul 1 päev enne, pulmapäeval (kui vaja närve rahustada) ja 1 päev pärast pulmi mänguringid -20% sõbralikumate hindadega. (Kehtib ka siis, kui pulma korraldate teiste kampaanias osalevates pidukohtades).

Täpsemalt vaata kampaania kohta infot SIIT
Restoran MO pulma näidismenüü leiate SIIT

Katre ja Jaan_üldvaadeKatre ja Jaan_teenindajaKatre ja Jaan_uldine