Johan SPA Hotell

Johan SPA Hotell

Kuressaare vanalinnas asuv hotell ja spa on inspireeritud Saaremaa loodusest, pakkudes ehtsust ja ainulaadsust. Nagu looduses olles saab kordumatuid elamusi, nii ka puhates Johan SPA Hotellis muutuvad maised mured kaugeks. Kogu hotellis on 50 tuba: 21 kahekohalist tuba, 1 ühekohaline tuba, 20 superior klassi tuba, 4 juunior sviiti, 4 sviiti. Tubades on dušš, telefon, kaabel-tv, wifi. Superior klassi tubades on lisaks föön ja konditsioneer. Ööbimise hinnad sisaldavad ka piiramatut hotelli vee-ja saunakeskuse kasutamist ning rikkalikku buffet hommikusööki.

Hotelli ilukeskuses pakutakse kogu maailmas kõrgelt hinnatud eksklusiivseid Sothyse hoolitsusi ning samuti looduslähedasi ja naturaalseid Organique Spa protseduure. Johan Spa Hotellis asub 3 konverentsiruumi, millest suurim mahutab 70 inimest. Neile, kes soovivad privaatselt saunamõnusid nautida ja katuseterrassi mullivannis mõnuleda, sobib hästi hotelli viimasel korrusel paiknev privaatsaun. Privaatsauna saab ühendada ka 25 kohalise lõõgastusruumiga, kus asub kamin ja kust avaneb romantiline vaade Kuressaare vanalinnale.

Gurmaanidele on hotellis avatud restoran Pähkel, mille sümbolist on lähtutud kogu restorani kujundamisel, alates värvitoonidest, materjalidest ja sisustusest kuni köögis serveeritavani välja. Lisaks asub Johan SPA Hotellis sohvabaar Lounge 13, kus saab nautida kergemaid roogasid, maitsvaid kokteile, mõnusat seltskonda ning lisaks maha pidada närvekõditavaid piljardilahinguid. Lounge 13-s toimuvad tihti erinevad meeleolukad üritused. Johan SPA Hotelli kõrval paikneb ka Kapteni Kõrts. Saaremaises kõrtsis mängib tansumuusika, nädalalõppudel elav muusika ja karaoke. Pakutakse korralikku kõhutäit ja laias valikus külmi ja kuumi jooke.

*Küsi personaalset pakkumist: booking@saaregolf.ee