„Tuleviku Tähtede Golfiretke“ edukamad on selgunud

Laupäeval, 22. oktoobril kohtusid võistlemiseks Saaremaa golfiväljakul paarkümmend algajat golfihuvilist Otepäält, Tallinnast ja Saaremaalt.

Hoolimata tihedast vihmast ja tuulest möödus  4,5 tundi kestnud mänguring osavõtjate hinnangul hetkega.  Suures mängutuhinas ei pannud võistlejad tähele pideva vihmasaju tõttu märjast pinnasest läbivettinud jalatseid, jahedat ja tuulist ilma ning lugematuid võssa või tiikidesse löödud palle.

Parimateks 18. raja mängijate arvestuses tulid Heikki Pahlberg, Tanel Turk ja Riho Eichfuss (Tulemustetabeli leiate siit). 9 raja arvestuses pälvisid tunnustuse  Madis Habakukk , Gedrik Keinast ja Tõnis Ustal (Tulemustetabeli leiate siit).

Võistlustoimkond tänab kõiki, kes aitasid kaasa ürituse korraldamisele.  „Tuleviku Tähtede Golfiretke“ toetajateks olid Navigo OÜ, Kaheksa OÜ, Georg Ots SPA, Golflifeshop OÜ, Villa Linda , Anne Merisalu ja Gabriel Sepp.

Tegemist oli Saaremaa golfiväljakul esmakordse sellelaadse võistlusega algajatele golfiharrastajatele, millesarnasest üritusest võikski kujuneda iga-aastane sügisene traditsioon.

Saaremaa Golfi AS